ZABIEGI GUINOT DO TWARZY 

GUINOT to francuska firma obecna w ponad 11 000 salonów kosmetycznych w 70 krajach, już ponad czterdziestu lat specjalizuje się w kosmetyce profesjonalnej.
Swoje zabiegi i produkty do pielęgnacji twarzy i ciała oferuje wyłącznie poprzez sieć najbardziej ekskluzywnych salonów kosmetycznych, farm piękności oraz ośrodki SPA.
Bazując na wielu latach doświadczeń w kosmetyce pielęgnacyjnej, GUINOT oferuje kosmetyki oraz zindywidualizowane programy pielęgnacyjne dla każdego typu cery, dla każdego problemu kosmetycznego: np. cera odwodniona, sucha, z przebarwieniami, zmęczona, łojotokowa. Wszystkie produkty tej marki spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Każdy z zabiegów to sekret na wyjątkowy wygląd.
Salon SPA43 posiada autoryzację firmy Guinot i pełną ofertę zabiegów kosmetycznych tej firmy. Wszystkie zabiegi są przeprowadzane ściśle według standardu Guinot i tylko przeszkolone kosmetyczki z najwyższymi kwalifikacjami mogą je wykonywać. W ofercie posiadamy:

ZABIEGI TWARZ/ SZYJA/ DEKOLT
Zabiegi pielęgnacyjne twarzy-szyi-dekoltu, wykonywane są zarówno w oparciu o urządzenie Hydraderm/Hydraderm Lift, jak i w sposób manualny. Grupa podstawowych zabiegów to tzw. Źródła Urody – Źródło: Nawilżenia, Komfortu, Młodości , Napięcia i Sprężystości, Czystości, Delikatności i Ukojenia, Świeżości i Blasku, Rozjaśnienia, Pielęgnacji wrażliwych obszarów skóry(oczy,szyja,dekolt). Kosmetyczki Guinot dobierają kosmetyki do indywidualnych potrzeb klienta: kondycji skóry, jego upodobań oraz czasu, jakim dysponuje.

Odpowiednio dobrany program pielęgnacyjny to podstawa pięknej cery.