ANTI-AGING ZABIEG NA DŁONIE 

ANTI-aging to zabieg stworzony dla dłoni o działaniu przeciwstarzeniowym. Zabieg głęboko regeneruje i rozświetla skórę dłoni. Substancje zawarte w zastosowanych preparatach wiążą wodę w komórkach skóry, poprawiają jej nawilżenie oraz napięcie.
Zabieg podzielony jest na 3 etapy.
• W pierwszym skóra dłoni zostaje oczyszczona – po relaksującej kąpieli dłoni i usunięciu skórek wykonujemy masaż złuszczający witaminowym peelingiem, który pod wpływem ciepła uwalnia witaminę E zawartą w kapsułkach, poprawiając elastyczność oraz koloryt skóry.
• W drugim skóra zostaje poddana działaniu czynników aktywnych – na osuszoną skórę nakładamy ekskluzywne serum Anti-Aging z kompleksem DARKOUT, które dzięki swoim właściwościom przyspiesza odnowę komórek skóry, spowalniając procesy starzenia, następnie manicurzystka wykonuje poprawiający krążenie masaż dłoni, otulając je na zakończenie ciepłymi rękawicami.
• Trzeci etap to wykończenie – manicurzystka wmasowuje krem na bazie naturalnych olejków specjalny krem o właściwościach nawilżających i napinających skórę. Zawarty w kremie aloes chroni skórę przed promieniami UV, wzmacnia jej strukturę oraz uzupełnia zawartość kwasu hialuronowego.

Dla kogo polecany?
Zabieg idealnie nadaje się dla dłoni z pierwszymi oznakami starzenia , lub z przebarwieniami. Sprawdzi się również dla dłoni, których skóra jest przesuszona po letnich kąpielach słonecznych

Efekty:
Napięta, rozjaśniona i zregenerowana skóra dłoni.

Cena: 110 zł