MAKIJAŻ I STYLIZACJA  

Przed ważnym wyjściem, zapraszamy do skorzystania z usługi stylizacji i profesjonalnego makijażu, który wykonujemy z użyciem kosmetyków prestiżowych marek, takich jak: Chanel, Guerlain, La Prairie, Yves Saint Laurent i Kiko. Rodzaj makijażu dopasowujemy do okazji.

Makijaż dzienny – jest idealnym rozwiązaniem przed służbowym wyjściem, rozmową kwalifikacyjną, ważnym spotkaniem. Wykonywany jest przy użyciu kosmetyków o lekkiej konsystencji, które pozwalają na zakrycie niedoskonałości, przy jednoczesnym efekcie świeżości i elegancji.

Cena – 110 zł

Makijaż wieczorowy – mocniejszy i bardziej wyrafinowany od makijażu dziennego. Musi być perfekcyjny i trwały niezależnie od długości wieczoru.

Cena – 130 zł

Makijaż ślubny – jest to połączenie makijażu wieczorowego lub dziennego i fotograficznego. Taki rodzaj makijażu podkreśla naturalne piękno panny młodej i zapewnia jej olśniewający wygląd przez cały dzień ślubu.

Cena – 160 zł

Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs to szybki sposób na zwiększenie objętości i wydłużenie rzęs.
W Spa 43 stosowana jest metoda 1 do 1. Oznacza to, że do rzęsy naturalnej jest przyklejana rzęsa sztuczna. Daje to bardzo naturalny i długotrwały efekt.
Wraz z naturalna utratą swoich rzęs, tracimy również te przytwierdzone. Oznacza to, że po pewnym czasie (z reguły po około 3 tygodniach) należy się zgłosić na uzupełnienie.
Długie powabne rzęsy powodują optyczne powiększenie i „otwarcie” oka. Spojrzenie staje się bardziej atrakcyjne. Przedłużanie rzęs to świetny sposób na rewelacyjny wygląd 24h, bez konieczności stosowania tuszu do rzęs. To oszczędność czasu na porannym makijażu i wieczornym demakijażu. Świetnie sprawdza się u osób uprawiających sport, gdzie tradycyjny makijaż łatwo się rozmazuje, czy dla zapracowanych mam, dla których każda zaoszczędzona chwila jest cenna.

Cena:
Przedłużenie rzęs metodą 1:1 350 zł
Uzupełnienie rzęs 150 – 250 zł

SPA 43, Makijaż i stylizacje, Salon urody Mokotów, Eko Park, ul. Żaryna 5 lok. 43. Tel. 608 654 393

makijaż ślubny mokotów