Modelowanie ust Warszawa

Piękne, naturalne, pełne i nawilżone!

Powiększanie ust Warszawa – profesjonalne modelowanie ust

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to popularny naturalny zabieg, który pozwala na zwiększenie objętości ust i wymodelowanie ich w taki sposób, aby przybrały wybrany kształt. Nasze usta to część ciała, która być może wygląda niepozornie, jednak ma duże znaczenie dla tego, jak odbierana jest cała twarz. To właśnie dlatego osoby, które nie są zadowolone z kształtu swoich ust, coraz częściej decydują się na zabieg modelowania.  

Efekty powiększania ust kwasem hialuronowym

Efekty zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym widoczne są praktycznie od razu. Zaraz po wyjściu z gabinetu klientki mogą cieszyć się ładnymi, pełnymi ustami, które zostaną też odpowiednio nawilżone. Podczas zabiegu specjalistka może też wymodelować usta, nadając im kształt, który sprawi, że staną się zdecydowanie bardziej zarysowane na twarzy. Podczas zabiegu powiększania ust dochodzi również do likwidacji drobnych zmarszczek w kącikach ust. Warto wiedzieć, że przez ok. 2 tygodnie po zabiegu kwas hialuronowy dostosowuje się do struktury skóry, a wprowadzony w skórę wiąże się z cząsteczkami wody, działając odżywczo i odbudowująco na tkanki. Efekty powiększania usta mogą utrzymać się przez 9-12 miesięcy w zależności od tempa wchłaniania preparatu i indywidualnych predyspozycji.
Powiększanie ust Warszawa

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Warszawa

Powiększanie i modelowanie ust wykonujemy w Warszawie. Każda wizyta poprzedzona jest wywiadem z klientem oraz oceną oczekiwań. Specjalistka sprawdza także ewentualne przeciwwskazania do zabiegu, wśród których wyróżniamy między innymi: alergię na kwas hialuronowy, infekcje w obszarze zabiegowym, zaburzenia krzepnięcia krwi, skłonność do powstawania blizn.

Efekty powiekszania ust

Cena zabiegu:

Zadzwoń i umów się na zabieg:

Mokotów 608 654 395

Wola 608 544 200

Umów się on-line:

Mokotów

Wola