Peeling laserowy

Walka ze starzeniem się skóry, świetnie radzi sobie z drobnymi zmarszczkami i zwiotczeniami.

Peeling laserowy jest najczęściej wykonywanym zabiegiem odmładzającym skórę. Odświeża skórę i przywraca jej promienny wygląd.

Polega na naświetlaniu skóry wiązką lasera. Następuje odparowanie wody z naskórka, w efekcie czego ulega on złuszczeniu ok. 3 dni po zabiegu. Zabieg w zależności od potrzeb skóry można wykonywać w trybie frakcjonowanym (tworząc „siateczkę” mikrouszkodzeń) lub bardziej agresywnie w trybie pełnym (niefrakcjonowanym).

Peeling można wykonywać na każdej części ciała, która tego wymaga. Najczęściej na: twarzy, szyi, dekolcie, powiekach, dłoniach, plecach.

 

Dla kogo jest polecany peeling laserowy?

To zabieg odpowiedni dla osób w każdym wieku. Działa odświeżająco i wzmacnia skórę właściwą, poprzez pobudzenie włókien kolagenowych. W przypadku osób młodych daje skórze odświeżenie, wzmacnia jej strukturę, zapobiegając powstawaniu pierwszych zmarszczek. Jest to świetny sposób na pozbycie się przebarwień (np. pozapalnych w przypadku trądziku) oraz drobnych blizn potrądzikowych, łagodzi trądzik oraz oczyszcza skórę, zapobiegając powstawaniu kolejnych zmian.

Osobom dojrzałym pomaga w odzyskaniu równego kolorytu skóry, redukując przebarwienia, odświeża skórę – staje się ona promienna, gładsza w dotyku, pobudzając kolagen powoduje redukcję zmarszczek oraz zapobiega powstawaniu kolejnych. To również świetny zabieg dla osób, które nie potrafią zrezygnować z palenia papierosów, ponieważ odświeża i poprawia koloryt skóry.

Zabieg dla osób w każdym wieku. Działa odświeżająco i wzmacnia skórę właściwą, poprzez pobudzenie włókien kolagenowych.

efekty

Pierwsze efekty widoczne są już kilka dni po zabiegu, kiedy zakończy się proces złuszczania. Cera ma równy koloryt, jest rozpromieniona. Pełny efekt następuje z czasem, ponieważ proces regeneracji włókien kolagenowych jest długotrwały. Ostateczny efekt zwiększenia napięcia skóry, spłycenia zmarszczek oraz redukcji blizn widoczny będzie po ok. 3 – 6 miesiącach od zabiegu. Ilość zabiegów jest uzależniona od stanu skóry.

Ile trwa zabieg?

W zależności od obszaru zabiegu,  średnio od 30 do 60 minut.

Czy peeling laserowy jest bolesny?

Zabieg laserowego peelingu laserowego nie jest bolesny. Jego przeprowadzenie nie wymaga również zastosowania znieczulenia. Podczas zabiegu odczuwalne są delikatne uszczypnięcia. Po samym zabiegu możliwe jest odczuwanie delikatnego szczypania. Laser Fotona jest najwyższej klasy laserem, co zapewnia bezpieczeństwo i komfort zabiegu.

Ile trwa peeling laserowy?

W zależności od obszaru zabiegu. Zabieg na okolicę twarzy trwa ok. 20-30 minut. Okolicy szyi i dekoltu poświęcamy porównywalną ilość czasu.

Po jakim czasie zobaczę efekty?

Pierwsze efekty widoczne są już kilka dni po zabiegu, kiedy zakończy się proces złuszczania. Pełny efekt następuje z czasem, ponieważ proces regeneracji włókien kolagenowych jest długotrwały. Ostateczny efekt zwiększenia napięcia skóry, spłycenia zmarszczek oraz redukcji blizn widoczny będzie po ok. 3 – 6 miesiącach od zabiegu. 

Cena zabiegu:

Zadzwoń i umów się na zabieg:

Mokotów 608 654 395

Umów się on-line:

Mokotów