Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – NOWOŚĆ!

Opalanie natryskowe Warszawa Mokotów

ZAPRASZAMY NA OPALANIE NATRYSKOWE:

Opalanie natryskowe, inaczej nazywane Airbrush Tanning, jest jedną z bezpiecznych metod opalania. Dodatkową zaletą jest to, że skóra nabiera ładnej, zdrowo wyglądającej opalenizny.

Co istotne, tego typu opalenizna nie powstaje w wyniku kontaktu naskórka z promieniowaniem ultrafioletowym – dzieje się tak podczas opalania na słońcu bądź zwykłą metodą w solarium. Promieniowanie działa na skórę jak wiązka lasera, ponieważ uderza w nasz naskórek, ten, broniąc się, produkuje melaninę, czyli barwnik skóry. Jednak opalanie natryskowe nie ma z tym nic wspólnego. Ta metoda polega na spryskaniu ciała odpowiednim barwnikiem. Pokrywa skórę delikatnym odcieniem brązu i dodatkowo nawilża, oraz odżywia skórę.

Preparat stosowany do opalania natryskowego jest bezpieczny i łagodny dla skóry. Co istotnie nie wywołuje alergii czy podrażnień. Zawdzięcza to składowi wolnemu od alkoholu oraz parabenów, a głównym składnikiem mgiełki jest dihydroksyaceton (DHA – bezbarwny cukier). Kiedy produkt zostanie nałożony na skórę, oddziałuje na aminokwasy i w ten sposób delikatnie pobudza produkcje melaniny. Efekt opalania jest natychmiastowy.

  • Zarówno dla kobiet jak i mężczyzn
  • Zabieg wykonujemy manualnie co daje naturalny i równomierny efekt
  • Piękna opalenizna w 10 minut, bez zapisów
  • Indywidualnie dobieramy odcień do karnacji
  • Naturalne preparaty opalające

* Zabieg w pełni bezpieczny

* Brak ekspozycji na promieniowanie UV, odpowiedni dla każdego, nawet dla osób o bardzo jasnej karnacji , alergików oraz dla kobiet w ciąży

* Efekt utrzymuje się około 7 – 10 dni, a przy ponownej aplikacji nawet do 14 dni

* Doskonałe rozwiązanie na wszelkiego rodzaju uroczystości m.in. śluby, wystąpienia publiczne

* Przystępna cena

Opalanie natryskowe to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą uzyskać piękną opaleniznę, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, nie narażając jej na ekspozycję szkodliwego promieniowania UV.  Zabieg wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie, za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający.

PROCES ORAZ PORADY

Samo nakładanie preparatu trwa około 5-10 minut. Wcześniej jednak, w celu uzyskania najlepszego efektu należy wykonać peeling całego ciała. Po nałożeniu płynu opalającego, kosmetyczka suszy całe ciało, do całkowitego wchłonięcia się preparatu. Wszystkie urządzenia są wyposażone w funkcję suszenia. W dniu opalania zaleca się założenie ciemniejszych ubrań, ponieważ kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 2 do 8 godzin. Warto odczekać minimum 2 godziny przed wzięciem prysznica. Efekt pięknej opalenizny utrzymuje się od 7 do 10 dni, a przy kolejnej aplikacji nawet do 14 dni. Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem.

Płyny stosowane do zabiegu posiadają certyfikat EcoCert, który gwarantuje, że co najmniej 95% ich składników jest pochodzenia naturalnego.

CENNIK

  • całe ciało –115zł

OPALANIE NATRYSKOWE WARSZAWA MOKOTÓW – ZAPRASZAMY!