OCZYSZCZANIE TWARZY WARSZAWA MOKOTÓW- SPA 43

Oczyszczanie twarzy Warszawa Mokotów
Oczyszczanie twarzy to podstawowy i znany od wielu lat zabieg pielęgnacyjny, niezbędny do utrzymania dobrej kondycji skóry i jej świetnego wyglądu.
Podczas zabiegu usuwane są zaskórniki i wągry, a pory zostają oczyszczone i zwężone. Złuszczeniu ulega wierzchnia warstwa naskórka.
Spa 43 oferuje różne formy oczyszczenia skóry:

  • tradycyjne – manualne
  • oczyszczanie za pomocą kwasów
  • zabieg oczyszczający Dermalogica połączony z tradycyjnym oczyszczaniem
  • doskonałym sposobem na oczyszczenie skóry jest również peeling laserowy

W zależności od wybranej metody oczyszczania procedury zabiegowe mogą się nieco od siebie różnić. Zawsze rozpoczyna się od demakijażu. Następnie wykonuje się lekki peeling lub nakłada się preparat rozpulchniający, który ułatwia usuwanie zanieczyszczeń. Następnie kosmetyczka przystępuje do oczyszczania. Kolejnym etapem jest nałożenie maseczki łagodzącej i wykończenie zabiegu (nałożenie kremu pielęgnacyjnego dobranego odpowiednio do rodzaju skóry).

Dla kogo polecamy?
Dla wszystkich osób, które chcą odświeżyć skórę i jej koloryt. Dla osób borykających się z zaskórnikami, wągrami, czy też rozszerzonymi porami.

Efekty:
Już po jednym zabiegu skóra jest oczyszczona, ma zdrowszy wygląd i lepiej wchłania wszelkie substancje odżywcze. Częstotliwość wykonywania zabiegów zależy od typu cery i jej stanu. Zazwyczaj cera tłusta i mieszana potrzebuje oczyszczania częściej niż sucha.

Cena: 180 zł

Oczyszczanie twarzy Warszawa Mokotów SPA43 – Zapraszamy!