EXILIS UJĘDRNIANIE I OBKURCZANIE OKOLIC INTYMNYCH  

Ujędrnianie, wybielanie i obkurczanie warg sromowych Warszawa Mokotów

Exilis jest nieinwazyjnym zabiegiem silnie ujędrniającym i poprawiającym wygląd okolic intymnych. Metoda ta zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i pełną kontrolę zabiegu. Polega na stymulowaniu włókien kolagenowych przez wytwarzane ciepło. Okolica zabiegowa zostaje nagrzana do odpowiedniej temperatury; fale ultradźwiękowe w połączeniu z energią wysokiej częstotliwości pobudzają włókna kolagenowe do wzmożonej pracy. Połączenie tych dwóch technologii potęguje efekt. W konsekwencji pojawia się więcej włókien kolagenowych w skórze, która staje się wyraźnie rozjaśniona i bardziej elastyczna. Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga żadnego znieczulenia.

Dla kogo polecany:

Zabieg skierowany jest do kobiet, które nie są zadowolone z wyglądu, lub rozmiaru swoich warg sromowych. Exilis pozwoli ujędrnić, uelastycznić oraz zredukować ich wielkość. Zwiększa się komfort życia pacjenta.

Efekty:

Już po pierwszym zabiegu skóra jest rozjaśniona, bardziej jędrna i elastyczna. Najlepsze efekty uzyskuje się po serii 4-6 zabiegów w odstępach 6-7 dni. Przerwa między zabiegami nie powinna jednak przekraczać 14 dni.
Końcowy efekt to redukcja wielkości warg sromowych, odmłodzenie okolic intymnych.

Zalecenia po zabiegu:

Zabieg Exilis nie powoduje żadnych ograniczeń.

Przeciwwskazania:

• choroby nowotworowe
• uszkodzona skóra w obrębie okolicy zabiegowej
• infekcja okolic intymnych
• miesiączka
• ciąża i karmienie piersią

Cena: 400 zł

Wybielanie, ujędrnianie i obkurczanie warg sromowych Warszawa Mokotów, SPA 43, Eko-Park,
ul. Żaryna 5 lok. 43. Tel. 608 654 393