Pedicure Warszawa

Pedicure Warszawa – profesjonalne podejście do zdrowia Twoich stóp

Piękne zadbane stopy mogą być wizytówką każdej kobiety. Zabiegi pedicure wciąż znajdują się w czołówce najchętniej wykonywanych, ponieważ pozwalają paniom odzyskać pewność siebie i sprawiają, że chętnie eksponują swoje stopy. W naszym gabinecie wykonujemy profesjonalne pedicure z wykorzystaniem bezpiecznych narzędzi i kosmetyków. Oferujemy również trwały pedicure hybrydowy, który utrzymuje się na paznokciach przez długi czas.

Pedicure Warszawa

Zapraszamy na dwa zabiegi jednocześnie np. manicure i pedicure w tym samym czasie!

Cena zabiegu:

Zadzwoń i umów się na zabieg:

Mokotów 608 654 395

Wola 608 544 200

Umów się on-line:

Mokotów

Wola

Na czym polega zabieg pedicure?

Pedicure to zabieg, który skupia się na pielęgnacji paznokci u stóp oraz zdrowiu samych stóp. Procedurę wykonuje się nie tylko w celach estetycznych, ale także leczniczych, ponieważ podczas pedicure kosmetycznego specjalistka usuwa zrogowaciały naskórek, który może stać się przyczyną dyskomfortu podczas chodzenia.

W naszym gabinecie zabieg pedicure wykonywany jest przez doświadczoną specjalistkę, która dokładnie oczyści skórę stóp i usunie zrogowaciały naskórek, a następnie przytnie i pomaluje paznokcie oraz zajmie się wałami przypaznokciowymi i skórkami. Pedicure polega również na aplikacji odpowiednich odżywczych kosmetyków, których celem jest zmiękczenie i odżywienie skóry stóp. W efekcie po zabiegu klientki mogą cieszyć się nie tylko atrakcyjnie wyglądającymi paznokciami, ale też gładką i wizualnie odmłodzoną skórą.

Pedicure hybrydowe – czym się charakteryzuje?

W naszym gabinecie wykonujemy też pedicure hybrydowe, czyli trwałą stylizację paznokci z wykorzystaniem specjalnego lakieru hybrydowego utwardzanego światłem lampy UV. Jest to bardzo dobra alternatywa dla paznokci żelowych. Pedicure hybrydowy nie niszczy płytki paznokci i wyróżnia się wysoką trwałością na ścieranie. Ten rodzaj pedicure może wytrzymać w świetnej kondycji nawet do 14 dni dlatego stanowi świetną opcję na stylizację paznokci na wesele, urlop czy inne ważne wydarzenie.

Czy są jakieś przeciwwskazania do wykonania pedicure kosmetycznego?

W rzadkich przypadkach, po przeprowadzeniu wywiadu z klientką i obejrzeniu stóp, specjalistka może zdecydować o tym, że nie wykona zabiegu. Wśród przeciwwskazań do pedicure wyróżniamy:

  • uszkodzenia naskórka oraz rany w obszarze, w którym ma być przeprowadzony zabieg;
  • stany zapalne i alergie stóp;
  • infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze i inne zakażenia w obrębie skóry stóp lub płytki paznokci stóp.

Najlepszy pedicure Warszawa

Jeżeli interesuje Cię dobry pedicure w Warszawie, zapisz się na wizytę w SPA43 na warszawskim Mokotowie. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane profesjonalną stylizacją paznokci stóp.