Manicure Warszawa

Manicure Warszawa – zadbamy o Twoje paznokcie

Manicure, czyli pielęgnacja paznokci, to jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w naszym gabinecie. Wykonujemy go przy wykorzystaniu profesjonalnych kosmetyków marki ESSIE oraz wysokiej jakości sprzętu. Naszym klientkom oferujemy zarówno manicure tradycyjny, jak i manicure hybrydowy.

W naszym gabinecie wykonujemy profesjonalny manicure, dbając o higienę i bezpieczeństwo naszych klientek. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą manicure osoby z Warszawy i okolic. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz stylizację paznokci dostosowaną do indywidualnych oczekiwań.

Manicure Warszawa

Zapraszamy na dwa zabiegi jednocześnie np. manicure i pedicure w tym samym czasie!

Cena zabiegu:

Zadzwoń i umów się na zabieg:

Mokotów 608 654 395

Wola 608 544 200

Umów się on-line:

Mokotów

Wola

Manicure – na czym polega zabieg?

Manicure to bardzo popularny zabieg kosmetyczny, podczas którego kosmetyczka zajmuje się pielęgnacją paznokci i okolic przypaznokciowych dłoni. Profesjonalistka w swojej pracy dba przede wszystkim o wzmocnienie i nadanie atrakcyjnego wyglądu płytce paznokcia, jednak zajmuje się również wyrównaniem wałów okołopaznokciowych i skórek. Efektem zabiegu mają być ładne i odżywione paznokcie.

Manicure cieszy się dużą popularnością u kobiet od wielu lat. W naszym gabinecie kosmetycznym korzystamy z profesjonalnych narzędzi, które, połączone z umiejętnościami kosmetyczki, pozwalają nam tworzyć wyjątkowe stylizacje. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą manicure osoby z Warszawy i okolic.

Manicure tradycyjny – na czym polega?

Manicure tradycyjny, nazywany również klasycznym, to zabieg, polegający na usunięciu skórek, opiłowaniu i ukształtowaniu płytki paznokci dłoni. Kosmetyczka wykonuje polerowanie paznokci, a następnie odżywia je i nakłada lakier. Cała procedura prowadzi do tego, że paznokcie stają się zadbane i nabierają ładnego, młodego wyglądu. W naszym gabinecie dbamy przede wszystkim o higienę i bezpieczeństwo, dlatego wszystkie narzędzia wykorzystywane podczas zabiegu poddajemy pełnej sterylizacji.

Manicure hybrydowy – na czym polega?

Jest to innowacyjny zabieg, którego niewątpliwą zaletą jest wysoka trwałość stosowanego lakieru. Manicure hybrydowy staje się świetną alternatywą dla tipsów i utrzymuje się nawet do 2-3 tygodni. Zabieg wykonuje się podobnie do manicure tradycyjnego, a główną różnicą jest zastosowanie lakieru żelowego, który utwardzany jest przy pomocy specjalnej lampy. W naszym gabinecie do wykonania manicure hybrydowego wykorzystujemy wysokiej klasy kosmetyki ESSIE wzbogacone o substancje odżywcze, takie jak keratyna, witamina E i witaminy z grupy B, które mają bardzo dobry wpływ na utrzymanie dobrej kondycji płytki paznokcia.

Nasze klientki zapraszamy również na manicure japoński, który silnie odżywia i wzmacnia paznokcie.