manicure  |  pedicure

 

Manicure to jeden z najpopularniejszych zabiegów w Spa 43 Mokotów i od lat cieszy się dużym uznaniem naszych Klientek. Wykonujemy go przy użyciu kosmetyków marki ESSIE i tradycyjnego sprzętu. Manicure tradycyjny zapewnia dłoniom gładkość i piękny wygląd. Wszystkie instrumenty używane przy zabiegach tradycyjnych podlegają pełnej sterylizacji.

Manicure hybrydowy  to trwały i nieszkodliwy dla paznokci manicure, który jest alternatywą dla tipsów i utrzymuje się od dwóch do trzech tygodni. Manicure hybrydowy w SPA43 Warszawa Mokotów wykonujemy go w oparciu o profesjonalne kosmetyki marki ESSIE. Innowacyjna formuła ESSIE została wzbogacona keratyną oraz witaminami B5 i E, co sprawia, że paznokcie mogą być utrzymane w znakomitej kondycji.

Zapraszamy na dwa zabiegi jednocześnie np. manicure i pedicure w tym samym czasie!

Manicure japoński – całkowita nowość na polskim rynku kosmetycznym

Jest to metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie, nadając im połysk japońskiej perły. Zabieg nadaje paznokciom blask, zasila je w składniki naturalne, witaminy A+E, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego.

DLA KOGO ZALECANY:
Jest to metoda zalecana dla osób, które mają łamliwe, kruche i rozdwajające się paznokcie.

JAK CZĘSTO WARTO WYKONYWAĆ ZABIEG:
Dla uzyskania oczekiwanych efektów zabieg należy powtarzać co 2-3 tygodnie.

Pedicure Hybrydowy (Shellac)

Pedicure hybrydowy to idealny pedicure na urlop czy wyjazd służbowy. Jest alternatywą dla paznokci żelowych, nie niszczy płytki paznokci i jest trwalszy na ścieranie niż zwykły lakier kolorowy. Paznokcie są lśniące I mocne, a lakier nie odpryskuje i nie robi się matowy.

Cena zabiegu:

Zadzwoń i umów się na zabieg:

Mokotów 608 654 395

Wola 608 544 200

Umów się on-line:

Mokotów

Wola