makijaż okolicznościowy

Profesjonalny, trwały makijaż ślubny, wieczorowy – Warszawa

Makijaż okolicznościowy

Są w życiu takie wydarzenia, kiedy wszystko w naszym wyglądzie musi współgrać ze sobą i być dopasowane po najmniejszy szczegół. Od grubości kreski pod okiem, przez kolor szminki, podkład po fryzurę, kolor sukienki i butów, torebkę a nawet bransoletkę, czy kolczyki.

Najważniejszy jest przede wszystkim trwały efekt, który będzie utrzymywać się przez kilka a nawet kilkanaście godzin. Równie istotny jest właściwy podkład, który zakryje mankamenty, o dobranym do koloru skóry odcieniu. Istotą swietnego makijażu jest zastosowanie markowych i sprawdzonych produktów. Ważne są odpowiednie proporcje, wyczucie oraz umiar,

 

Makijaż ślubny

Twój ślub coraz bliżej, a Ty wciąż szukasz wizażystki? W tak ważnym dniu powinnaś udać się do profesjonalisty, który zadba o to, aby Twój makijaż wytrwał w nienaruszonym stanie do samego rana! Pracujemy na najlepszych produktach, ekskluzywnych marek takich jak Chanel, Guerlain, La Prairie i Yves Saint Laurent.

 

Makijaż wieczorowy

Charakteryzuje się dominacją koloru jak i technik wykonywania tego makijażu oraz odwagą klientki. Styl i wyrazistość dobieramy do charakteru imprezy, oczekiwań klientki. Dla odważnych klientek może być barwny, błyszczący, wyrafinowany lub fantazyjny. Natomiast dla pań mniej odważnych zaproponujemy mniej awangardowe techniki i makijaż będzie delikatniejszy w wyrazie, ale za to wyrafinowany i bardzo kobiecy. W tym rodzaju makijażu, szczególnie istotne jest, aby był trwały i by nie robił przykrych niespodzianek.

Cena zabiegu:

Zadzwoń i umów się na zabieg:

Mokotów 608 654 395

Wola 608 544 200

Umów się on-line:

Mokotów

Wola