LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ WARSZAWA MOKOTÓW

Laserowe usuwanie przebarwień Warszawa Mokotów

Zabieg polega na laserowym, trwałym likwidowaniu przebarwień, plam posłonecznych, lub też plam „starczych”. Światło lasera jest pochłaniane przez barwnik melaninę w miejscach „przebarwień”, w których występuje ona w nadmiarze. Kiedy komórki zawierające melaninę zostaną potraktowane laserem, osiągają wysoką temperaturę i ulegają zniszczeniu. Przebarwienia przyjmują wtedy ciemniejszy kolor, aby następnie złuszczyć się w dwa tygodnie po zabiegu .  Laserowe usuwanie przebarwień Warszawa – Zapraszamy!

Dla kogo polecany:

Dla osób w każdym wieku, które borykają się z brązowymi plami pojawiającymi się na ciele, dłoniach, a w szczególności na twarzy: na czole, policzkach, nosie i nad górną wargą oraz wzdłuż żuchwy.

Efekty:

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, kiedy to zniszczone komórki zawierające barwnik-melaninę złuszczą się w czasie 2 tygodni od potraktowania ich laserem Fotona.
Po zabiegu skóra staje się rozświetlona, rozjaśniona, a powierzchnia skóry jednolita bez przebarwień i niedoskonałości. Zabieg poprawia ogólną kondycję skóry.
W zależności od głębokości występowania przebarwienia w skórze, może zajść konieczność powtórzenia zabiegu w celu całkowitego usunięcia niedoskonałości.


Cena: 150 – 1000 zł

Laserowe usuwanie przebarwień Warszawa Mokotów – SPA 43, Eko-Park Mokotów Laserowe usuwanie przebarwień Warszawa Mokotów