Laminacja rzęs Warszawa

Laminacja rzęs w Warszawie – profesjonalna stylizacja 

 

Wiele kobiet marzy o pięknych, podkręconych rzeczach, które staną się ozdobą twarzy. Zabieg laminacji rzęs pozwala poprawić wygląd rzęs, a co za tym idzie, ma duże znaczenie dla osiągnięcia ładnej oprawy oczu, co z kolei wpływa na wygląd całej twarzy. W naszym gabinecie kosmetycznym w Warszawie wykonujemy laminację rzęs dla wszystkich osób, którym zależy na podkreśleniu rzęs i atrakcyjnej oprawie oka.

Laminacja rzęs w Warszawie

Laminacja rzęs – czym jest i na czym polega zabieg?

Laminacja rzęs to zabieg kosmetyczny polegający na trwałym podkręceniu, wydłużeniu i pogrubieniu rzęs z jednoczesnym ich odżywieniem i regeneracją. Cała procedura polega na zastosowaniu specjalnych sprawdzonych preparatów, dzięki którym dochodzi do zmiękczenia rzęs, przez co można je dowolnie kształtować. W naszym gabinecie w Warszawie kosmetyczka przeprowadza laminację rzęs po uprzednim przeprowadzeniu wywiadu z klientką i zebraniu danych na temat oczekiwań. Następnie dokładnie ogląda rzęsy i jeżeli nie znajdzie żadnych przeciwwskazań, przystępuje do zabiegu.

Procedura laminacji rzęs przebiega w kilku krokach:

  • Oczyszczenie rzęs: na początku specjalistka dokładnie oczyszcza i odtłuszcza rzęsy.
  • Zastosowanie preparatu zmiękczającego: na rzęsy nakładany jest specjalny preparat zmiękczający, który pomaga rozluźnić strukturę włosków.
  • Ukształtowanie rzęs: kosmetyczka nadaje rzęsom pożądany kształt przy pomocy profesjonalnych narzędzi i kosmetyków.
  • Na koniec stosuje się preparaty odżywcze i nabłyszczające, mające odżywić włosy i podkreślić wygląd rzęs.

Laminacja rzęs może trwać od około 45 minut do godziny, a efekty utrzymują się przez kilka tygodni. Po zabiegu rzęsy wydają się dłuższe, bardziej podniesione i lepiej zdefiniowane.

Laminacja rzęs – wskazania

Laminacja rzęs jest idealna dla osób, których naturalne rzęsy są proste lub skierowane w dół. Procedura pomaga podnieść i ukształtować rzęsy, nadając im bardziej wyrazisty i otwarty wygląd. Efekt laminacji utrzymuje się przez kilka tygodni, dlatego stanowi doskonałe rozwiązanie dla pań, które nie chcą tracić zbyt dużo czasu na poranny makijaż.

Laminacja rzęs – przeciwwskazania:

  • alergie na środki stosowane podczas zabiegu;
  • stany zapalne oczu;
  • aktywne choroby oczu;
  • uszkodzone, bardzo zniszczone rzęsy;
  • ciężkie infekcje skóry wokół oczu.

Na zabieg laminacji rzęs w Warszawie można zapisać się a naszym gabinecie SPA43 zlokalizowanym w dzielnicy Mokotów. Zapraszamy na konsultację, a nasza specjalistka wyjaśni, jak dokładnie przebiega cała procedura.