Laminacja brwi Warszawa

Laminacja brwi Warszawa – profesjonalna stylizacja okolic oka

 

Laminacja brwi to popularny zabieg wykonywany w naszym gabinecie, który pozwala na semi-permanentną zmianę ułożenia brwi, co może mieć bardzo duże znaczenie dla całej stylistyki twarzy. Zabieg wykonywany jest przede wszystkim u osób zmagających się z nieregularnymi brwiami, które trudno ujarzmić i ułożyć, przez co psują całą oprawę oka. Jeżeli marzysz o gęstych, zdrowych brwiach, które staną się ozdobą Twojej twarzy, zapoznaj się z naszą ofertą. Wykonujemy profesjonalną laminację brwi w naszym gabinecie w Warszawie.

Laminacja brwi Warszawa

Laminacja brwi – na czym polega zabieg?

Laminowanie brwi polega przede wszystkim na zmianie kształtu brwi i kierunku wzrostu włosków. Dobre efekty można osiągnąć poprzez zastosowanie kwasu tioglikolowego, który rozrywa wiązania dwusiarczkowe włosa i sprawia, że staje się on plastyczny, przez co można go dowolnie kształtować. Ta innowacyjna metoda pielęgnacji brwi pozwala na podkreślenie linii brwi, nadanie jej odpowiedniego kształtu przy jednoczesnym odżywieniu i zmiękczeniu włosków. Brwi stają się zregenerowane i odzyskują naturalny blask.

W naszym gabinecie w Warszawie zabieg laminacji brwi wykonywany jest przez wykwalifikowaną specjalistkę, która do zabiegu wykorzystuje tylko sprawdzone kosmetyki i narzędzia. Dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo naszych klientek, dlatego każdy zabieg poprzedzony jest dokładnym wywiadem, podczas którego stylistka ustala, czy nie ma ewentualnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu.

Laminację brwi rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia brwi. W tym celu kosmetyczka wykorzystuje sprawdzone kosmetyki. Kolejnym krokiem jest nałożenie aktywatora, czyli wspomnianego wcześniej kwasu tioglikolowego. Po ukształtowaniu brwi nakłada się na nie substancje odżywcze, które mają wpłynąć na lepszą kondycję włosków. Cały zabieg trwa ok. 50 minut i nie wymaga specjalnego przygotowania.

Laminacja brwi – wskazania

Na zabieg laminacji brwi mogą zapisać się osoby, którym zależy na podkreśleniu i wyrównaniu linii rzęs oraz zmagające się z nierównymi brwiami. Zabieg może przyczynić się do zwiększenia grubości rzęs i przyciemnić ich naturalny kolor.

Laminacja brwi – przeciwwskazania:

  • alergie na którykolwiek ze stosowanych przy zabiegu preparatów;
  • rany i stany zapalne w okolicy, w której ma być przeprowadzony zabieg;
  • nadmiernie przesuszona skóra;
  • ostry trądzik ze zmianami w okolicy brwi;
  • AZS, egzema;
  • stosowanie retinolu do 1 miesiąca przed zabiegiem;
  • stosowanie peelingu do 48 godzin przed zabiegiem i zabiegi z kwasami do 2 tygodni przed laminacją.