Koloryzacja włosów Warszawa

Koloryzacja włosów w naszym gabinecie w Warszawie

 

Koloryzacja włosów w profesjonalnym gabinecie to zabieg, który pozwala na równomierną zmianę koloru włosów, która będzie nie tylko wyrazista, ale też trwała. W naszym gabinecie w Warszawie wykonujemy koloryzację włosów, korzystając ze sprawdzonych i bezpiecznych środków i narzędzi, dzięki czemu możemy zapewnić zadowalające efekty koloryzacji, dostosowane do oczekiwań klientów.

Koloryzacja włosów Warszawa

Jak wygląda koloryzacja włosów?

 

Przed podejściem do koloryzacji, specjalistka przeprowadza z klientem wywiad, aby ustalić, jakich efektów oczekuje. Po zebraniu odpowiednich danych proponowany jest kolor i rodzaj farby oraz ewentualne dodatkowe rozwiązania. W trakcie rozmowy wstępnej specjalistka określa także ewentualne przeciwwskazania, które mogłyby wykluczyć daną osobę z możliwości przeprowadzenia zabiegu.

Cała procedura koloryzacji rozpoczyna się od dokładnego umycia i oczyszczenia włosów z nadmiaru sebum i wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń oraz pozostałości po produktach pielęgnacyjnych. Po przygotowaniu włosów następuje procedura nałożenia koloru. W tym zakresie metoda działania, rodzaj środka koloryzującego oraz czas, na jaki ma być pozostawiony na włosach, zależy od wstępnych ustaleń i oczekiwań klienta. Zawsze dbamy o to, aby zabieg koloryzacji włosów był przeprowadzony w bezpiecznych warunkach. Korzystamy ze sprawdzonych środków koloryzujących i wykorzystujemy do zabiegu profesjonalne narzędzia.

Kiedy warto zdecydować się na koloryzację włosów?

 

Koloryzacja włosów to zabieg kosmetyczny, pozwalający na zmianę koloru włosów, co wiąże się także z metamorfozą całego wyglądu. Oprócz nałożenia farby, fryzjerka może również podciąć włosy i wystylizować fryzurę. Zabieg koloryzacji wykonujemy nie tylko w celu pokrycia siwizny, ale także w przypadku, gdy klientki po prostu chcą zmienić coś w swoim wyglądzie.

Czy są jakieś przeciwwskazania do koloryzacji włosów?

 

Koloryzacja włosów to zabieg w większości przypadków bezpieczny, jednak istnieją pewne przeciwwskazania, które mogą sprawić, że fryzjerka odmówi wykonania zabiegu, takie jak:

  • bardzo słaba kondycja włosów: środki koloryzujące mogą dodatkowo osłabić włosy, dlatego przed farbowanie warto wzmocnić ich kondycję;
  • alergia na składniki środków koloryzujących;
  • stany zapalne i choroby skóry głowy;
  • ciąża i karmienie piersią: w tym przypadku warto skonsultować się ze specjalistką, ponieważ niektóre środki koloryzujące mogą nie być wskazane do stosowania u kobiet w ciąży i karmiących.
Farbowanie włosów Warszawa