iMOOS

Lifting 3D – Modelowanie ciała – Walka z cellulitem

Innowacyjne modelowanie sylwetki

iMOOS™ to najnowocześniejsza metoda modelowania sylwetki. Zastosowana technologia fali elektromagnetycznej pozwala w doskonały sposób radzić sobie z tkanką tłuszczową, cellulitem oraz brakiem jędrności. Wyselekcjonowane i unikalne technologie w urządzeniu iMoos sprawiają, że zabiegi są niezwykle skuteczne, szybkie oraz bardzo komfortowe dla każdego Klienta.

 

Jak działa iMoos?

Technologia iMOOS™ wykorzystuje skojarzone działanie rotacyjnej głowicy RWT, fal elektromagnetycznych w postaci multipolarnej fali radiowej o częstotliwości 4.68MHZ oraz masażu podciśnieniowego.

  • Głowica RWT innowacyjna głowica rotacyjna, doskonała metoda do walki z depozytami tłuszczu, zwiększająca głębokość penetracji. Rotacyjna głowica zabiegowa do ciała zapewnia zupełnie nowy wymiar wyszczuplenia, ujędrnienia i modelowania sylwetki. Dzięki obrotowej funkcji pozwala działać na wszystkich poziomach skóry, usprawniając procesy metaboliczne i aktywne usuwanie tkanki tłuszczowej
  • Technologia MPRF multipolarna fala radiowa, działąjąca przestrzennie na wszystkich poziomach skóry, zarówno na płytkich i głębokich strukturach. Dodatkowo system monitorowania temperatury tkanki w czasie rzeczywistym gwarantującym docelowe podgrzanie tkanek.
  • Masaż podciśnienowy łączy w sobie technikę drenażu limfatycznego i masażu próżniowego. Podczas zabiegu głowica zasysa warstwę skóry, dzięki czemu powstaje próżnia. Pozwala ona na poprawę ukrwienia tkanki tłuszczowej zapewniając zwiększoną dawkę tlenu niezbędnego do spalania tłuszczu i redukcji cellulitu. Dodatkowo masaż podciśnieniowy znacząco zwiększa głębokość penetracji fali radiowej i podczerwieni.
henna-brwi-zaryna

Efekty

Zabiegi iMOOS™ pozwalają osiągnąć szybkie efekty zabiegowe w bezpieczny i komfortowy sposób. Technologia unikatowej głowicy oraz specjalistycznych, multipolarnych fal pozwala na selektywne dotarcie do tkanki tłuszczowej i zagęszczanie struktur skóry. Efekty w zmianie struktury skóry widoczne są już po pierwszym zabiegu. Szeroko dostępnne programy zabiegowe pozwalają na: lifting pośladków 3D, wyszczuplanie ud, modelowanie brzucha, usuwania tkanki tłusczowej i cellulitu oraz ujędrnienia skóry całego ciała.
henna-brwi-zaryna

Modelowanie sylwetki Warszawa – zapisz się na konsultację

 

Studio modelowania sylwetki w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych na konsultacje związane z zabiegami iMOOS™. Oferta skierowana jest do wszystkich osób, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i poprawić wygląd sylwetki. Zastosowanie fali elektromagnetycznej ułatwia spalanie tłuszczu i pomaga przywrócić jędrność skóry.

W naszym gabinecie przed zabiegiem przeprowadzamy szczegółowy wywiad z pacjentem. Specjalistka oceni, czy dana osoba kwalifikuje się do zabiegu i określi zakres całej procedury. Zaznaczamy, że technologia iMoos, pomimo wysokiej skuteczności, nie powinna stanowić alternatywy dla prowadzenia zdrowego trybu życia.

Wszystkie osoby zainteresowane nowoczesną technologią modelowania sylwetki w Warszawie zapraszamy do kontaktu. Warto umówić się na konsultację, aby dowiedzieć się więcej na temat procesu przeprowadzania zabiegu i efektów, jakich można oczekiwać.

REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Fale i rotacja rozbijają i upłynniają komórki tłuszczowa i usuwają je w naturalnych procesach metabolicznych.

REDUKCJA CELLULITU

Masaż podciśnieniowy wykorzystuje drenaż limfatyczny i próżnię, dzięki czemu skutecznie rozbija cellulit.

UJĘDRNIENIE SKÓRY

Fale działają na wszystkich poziomach skóry odbudowując włókna kolagenowe i elastyny.

LIFTING 3D

Silne napięcie i zagęszczenie struktur skóry spowodowane silnym dotlenieniem, odżywieniem i mokro cyrkulacją.

Zobacz efekty zabiegu iMoos

Cena zabiegu:

Zadzwoń i umów się na zabieg:

Mokotów 608 654 395

Umów się on-line:

Mokotów