Warning: Creating default object from empty value in /home/klient.dhosting.pl/rozakwitnie/spa43.pl/public_html/wp-content/plugins/nextend-accordion-menu/library/accordionmenu/treebase.php on line 96

HYDRADERMIE 

To najsłynniejszy i wyjątkowy zabieg Guinot, którego składniki aktywne są indywidualnie dostosowywane przez kosmetyczkę do potrzeb skóry. Zabieg polega na wprowadzeniu aktywnych składników w głąb skóry za pomocą jonoforezy. Pod wpływem działania prądu wysokiej częstotliwości dotleniamy komórki, pobudzamy ich aktywność międzykomórkową. Skóra zostaje głęboko oczyszczona, nawilżona, zrewitalizowana, dotleniona, zrelaksowana.

Efekty:
Efekty są już widoczne po pierwszym zabiegu. W ciągu ponad godziny skóra zostaje głęboko oczyszczona, nawilżona, zrewitalizowana, dotleniona i zrelaksowana. Staje się jak “nowa”.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny, można go stosować jednorazowo lub serii trzech zabiegów lub jako zabieg profilaktyczny – jeden raz w miesiącu. Comiesięczny zabieg pomoże utrzymać skórę w doskonałym zdrowiu, promieniejącą pięknem przez cały rok.

Po zabiegu polecamy kosmetyki Guinot, które pomogą utrzymać skórę w dobrej kondycji do następnego zabiegu.

Cena: 250 zł