Henna brwi

Stylizacja brwi to od lat najbardziej popularny sposób na poprawę oprawy okolicy oka.

Stylizacja i regulacja brwi – henna

Proponujemy Paniom farbowanie brwi i rzęs metodą naturalną – henną (żelową i pudrową). Wyraźnie zaznaczona oprawa oka zmienia nie tylko spojrzenie, nadaje twarzy wyrazu i charyzmy. Pięknie zaznaczone czarne rzęsy zafarbowane henną wystarczają na około 4 tygodnie. Henna rzęs to bardzo bezpieczny, szybki i tani zabieg. Trwa zaledwie 15 minut. Z powodzeniem może być wykonywana jednocześnie z henną i regulacją brwi. W czasie kiedy farbowane są rzęsy, kosmetyczka farbuje brwi i je reguluje.

henna-brwi-wola
henna-brwi-zaryna

Kosmetyczna henna rzęs i brwi – Wola i Mokotów

Henna brwi i rzęs w zależności od Twojego rodzaju skóry może utrzymywać się od 1-4 tygodni. Jeśli chcesz cieszyć się wyraźnie zaznaczonymi brwiami dłużej – pamiętaj, przez minimum 24 godziny nie zmywaj ich mleczkiem i nie nakładaj tłustych preparatów – henna nie lubi niczego, co tłuste 🙂

Jeśli zdecydujesz się na komplet – henna brwi i rzęs z regulacją, zarezerwuj 30 minut.

Bez względu na to, czy brwi regulujesz pesetą, czy metodą woskową, gwarantujemy, że efekt będzie tak samo piękny.

Ile trwa zabieg?

W zależności od obszaru zabiegu,  średnio od 30 do 60 minut.

Czy henna jest bezpiecznym zabiegiem?

Henna jest metodą naturalnego pigmentowania włosa i skóry. Zalecamy przed pierwszym kontaktem wykonać próbę uczuleniową, żeby upewnić się, która pokaże jak skóra reaguje na tę substancję.

Czy henna osłabia rzęsy lub brwi?

Jeżeli stosujemy się do zaleceń profesjonalisty i wykonujemy zabiegi w określonych odstępach czasowych, ryzyko osłabienia jest minimalne. Farbowanie włosków henną w gabinecie kosmetycznym przez specjalistę jest zabiegiem bezpiecznym.

Czym się różni henna od farbki?

Henna to produkt naturalny, powstający z rośliny – lawsonii bezbronnej, a farba to produkt chemiczny. Ze względu na naturalny skład, zdarza się, że henna może uczulać, dlatego warto robić próby na małym kawałku skóry na tydzień przed planowanym zabiegiem. Farba jest preparatem o nowoczesnej recepturze, dzięki czemu ryzyko uczulenia jest o wiele mniejsze, a sam preparat bardzo bezpieczny.

Jak długo utrzymuje się henna, a jak długo farbka?

Trwałość preparatu jest silnie uzależniona od indywidualnej kondycji włosa i skóry, a także pielęgnacji domowej. Farba ze względu na bezpieczny, chemiczny charakter wnika głębiej, niż henna, dzięki czemu możemy dłużej cieszyć się efektem. Zwykle trwałość to około 2-3 tygodnie po stylizacji oprawy oka.

Cena zabiegu:

Zadzwoń i umów się na zabieg:

Mokotów 608 654 395

Wola 608 544 200

Umów się on-line:

Mokotów

Wola