Emson

Magnetyczny trening mięśni, modelowanie sylwetki, sposób na „kaloryfer”

Modelowanie sylwetki

Emson to urządzenie przeznaczone do niechirurgicznego modelowania sylwetki i rzeźbienia mięśni. Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej częstotliwości do rozbudowy mięśni. Potrafi wywołać i utrzymać przez wiele sekund supermaksymalne skurcze, dzięki czemu ćwiczy mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością niż jest to możliwe podczas jakiegokolwiek treningu. W czasie jednego zabiegu wywoływanych jest około 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów. Wysiłek ten można porównać do 20 tysięcy brzuszków lub przysiadów.

 

Działanie zabiegu Emson

Technologia EMSON wykorzystuje system TMF (Therapeutically Magnetic Field) czyli terapeutycznego pola magnetycznego , która prowadzi do selektywnej  stymulacji mięśni, wywołując supramaksymalne skurcze mięśni utrzymywane przez wiele sekund. Dzięki takiemu intensywnemu treningowi, wytwarzają się nowe włókna mięśniowe, zwiększa się gęstość i objętość mięśni. To powoduje, że mięśnie są większe, lepiej napięte i bardziej widoczne. Podczas zabiegu ponieważ organizm uwalnia potężną ilość energii z najbliżej położonych komórek tłuszczowych, dochodzi także do spalenia tkanki tłuszczowej znajdującej się w sąsiedztwie kurczących się mięśni.

  • Dwie głowice zabiegowe, które pracują jednocześnie na różnych obszarach zabiegowych typu: pośladki, uda, brzuch, ręce
  • Wykonywany zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny, ponadto można go wykonywać także w ubraniu
  • Zabieg Emson to sposób na „kaloryfer” na brzuchu i brazylijskie pośladki
henna-brwi-zaryna

Efekty

Emson redukuje tkankę tłuszczową, rzeźbi i buduje mięśnie, wzmacnia mięśnie brzucha, talii, ud i pośladków. Technologia pozwala zwiększyć masę mięśniową, jednocześnie z utratą tłuszczu podskórnego. To jedyna technologia na rynku, która redukuje rozstępy mięśni prostych po porodzie, ujędrnia i unosi pośladki, napina skórę brzucha, ułatwia dalsze samodzielne treningi mięśni.

henna-brwi-zaryna
henna-brwi-zaryna

LIFTING I MODELOWANIE POŚLADKÓW

Pośladki są uniesione, ujędrnione i kształtne, bez skalpela, liposukcji, iniekcji czy operacji plastycznych.

RZEŹBIENIE MIĘŚNI BRZUCHA

Celem treningu jest płaski i umięśniony brzuch, skurcze wywołują wzrost masy mięśniowej oraz spalają podskórny tłuszcz, zasłaniający mięśnie brzucha

WZROST MASY MIĘŚNIOWEJ

Trening pozwala pozbyć się złogów tłuszczu w wybranych obszarach i „zamienić” je w mięśnie.

REDUKCJA ROZSTĘPU MIĘŚNI PROSTYCH

Dla osób po porodzie, która chcą szybko wrócić do atrakcyjnej sylwetki, np. ujędrnić brzuch i pozbyć się rozstępu mięśni prostych

Zobacz efekty zabiegu Emson

Cena zabiegu:

Zadzwoń i umów się na zabieg:

Mokotów 608 654 395

Umów się on-line:

Mokotów