dodatki do zabiegów

Możesz skorzystać z dodatków do zabiegów, chętnie wyjaśnimy i doradzimy co warto łączyć, żeby uzyskać najlepsze efekty.

Peeling kawitacyjny

Tak zwana kawitacja jest zabiegiem kosmetycznym, którego podstawowym zadaniem jest oczyszczenie skóry i przywrócenie jej młodego i świeżego wyglądu. Oddziaływanie ultradźwięków na skórę ma charakter mechaniczny powodując złuszczanie się nadmiaru martwego naskórka oraz sebum.

Maska kolagenowa

Maska kolagenowa to najlepsza opcja na nieinwazyjne odmłodzenie skóry. Dzięki takiemu zabiegowi kosmetycznemu można w ekspresowym tempie usunąć ze swojej skóry wszelkie niedoskonałości i zadbać o jej lepszą kondycję.

Ampułki

Ampułki kosmetyczne to niezbędny kosmetyk w każdym salonie kosmetycznym. Ampułki kosmetyczne to preparaty, które zawierają zrównoważone stężenie składników aktywnych, dzięki czemu pozwalają skutecznie rozwiązywać rózne problemy skóry.

Oczyszczanie manualne

Zabieg ten polega na ręcznym usuwaniu zaskórników, grudek i nadmiaru sebum. Efektem jest wyraźne odświeżonie skóry i łatwiejsze przyjmowanie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach.

Limfodrenaż twarzy

Łagodny i relaksujący zabieg, który głęboko i pozytywnie wpływa na cały organizm. W medycynie estetycznej drenaż limfatyczny jest metodą przygotowawczą do niektórych zabiegów np. przed zastosowaniem wypełniaczy, peelingów a także przed i po drobnych zabiegach chirurgicznych. Jest idealnym zabiegiem, który przygotowuję skórę do masażu liftingującego Kobido.

Masaż twarzy

Zabieg stosowany w celu aktywizacji funkcji skóry twarzy, pobudzenia receptorów w skórze i mięśniach, usprawnienia krążenia krwi i limfy. Zabieg odbywa się po wcześniejszym demakijażu, z zastosowaniem technik masażu klasycznego, przeprowadza się go przy użyciu kremów dedykowanych do danej cery lub oliwki. Masowaniem obejmuje się: mięsień okrężny ust, policzki, nos, mięsień okrężny oka, czoło i skronie.

Zadzwoń i umów się na zabieg:

Mokotów 608 654 395

Wola 608 544 200

Umów się on-line:

Mokotów

Wola

Kontakt

Mokotów

ul. Żaryna 5 lok.43 (klatka E)
tel. 608 654 393

Wola

Jana Kazimierza 25a lok. U3
tel. 608 544 200

2 razy w miesiącu najnowsze informacje i atrakcyjne promocje

© 2022 Copyright SPA43

Created by Delmo.pl