DIETETYKA 

dietyka warszawa mokotów 3

Nina Irmina Wachol

Absolwentka dietetyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Cały czas pogłębia swoją wiedzę praktyczną uczestnicząc w szkoleniach oraz poszerzając zakres edukacji. Tematem jednej z Jej prac  dyplomowych były interakcje suplementów diety z lekami, w której wykorzystała zdobytą do tej pory wiedzę i doświadczenie. Ukończyła studia II stopnia na kierunku dietetyka, ze specjalizacją w chorobach dietozależnych. Ukończyła także studia na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku związanym z prawami człowieka, co znacznie ułatwiło Jej biegłe poruszanie się w przepisach oraz łatwe poszerzenie wiedzy na temat prawa konsumenckiego, prawa żywieniowego, co ściśle wiąże się z odpowiednim przekazywaniem informacji konsumentom/pacjentom poprzez właściwe oznakowanie produktu.

Od 2008 r. w branży spożywczej i farmaceutycznej. Wiele lat pracowała w dziale Badań i Rozwoju nowych suplementów diety. Pod Jej kierunkiem powstawały nowe receptury suplementów diety oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego.

Współpracowała ze Związkiem Producentów i Dystrybutorów Suplementy Polska, PASMI Polskim Związkiem Producentów Leków Bez Recepty oraz Fundacją Szczęśliwi Bez Cukru.

Jest osobą odpowiedzialną, kreatywną a także sumienną i bardzo dokładną. Zaczęte projekty zawsze doprowadza do końca.

Prywatnie wielbicielka gór, opery, literatury pięknej oraz belly dance. Prowadzi kulinarnego bloga z przepisami na zdrowe przekąski i desery.