„Z wielką przyjemnością polecam Spa 43, gdzie od lat jestem stałą klientką Anny Bondar. Anna stworzyła tu niepowtarzalną i niezwykle przytulną atmosferę. Uwielbiam jej zabiegi kosmetyczne, manicure, pedicure i laser. Dla mnie to miejsce relaksu. Polecam serdecznie :)”

Olga Bończyk

Korzystam z usług SPA 43 już 8 lat. Polecam najlepszy na świecie manicure i pedicure! Kiedyś robiłam te zabiegi w innych salonach, ale odkąd trafiłam do Anny Bondar nie odważyłbym się nawet spróbować pójść gdzie indziej. Jakość, trwałość, przemiła atmosfera. Cóż więcej można dodać? A do tego niesamowity laser zagęszczający skórę – zabieg dający naprawdę spektakularny efekt! I to wszystko w jednym salonie. Gorąco zachęcam do jego odwiedzenia.”

Małgorzata Larska-Kucharek

Intensywny tryb życia powoduje, że nie mam dużo czasu na troskę o swój wygląd. Dzięki równoczesnym zabiegom, na które regularnie przychodzę do Spa 43, mogę zadbać o siebie, a u Ani Bondar mam zawsze gwarancję najwyższej jakości usług. Gorąco Polecam!”

Justyna Raemy

Spa 43 w przepięknej okolicy to najlepsi specjaliści, którzy zawsze potrafią dobrać odpowiedni dla mnie zabieg. Poza tym, boski manicure i make-up, i zawsze do dyspozycji klientek. Dzięki miłej atmosferze, całkiem przyjemnie jest tu posiedzieć i oderwać się od rzeczywistości. Pozdrawiam.”

Joanna Profus

Wyjątkowe miejsce i super jakość! Niespotykane i skuteczne zabiegi, a ponadto najbardziej elastyczne godziny otwarcia … no i jest bardzo miło i przyjemnie!”

Łukasz Lewandowski