Anna Bondar, Właścicielka Spa 43, Kosmetyczka i Manicurzystka

„Życie jest po to, aby odnaleźć w nim własne szczęście.
Myśleć pięknie, wyglądać pięknie to tak jakby żyć dwa razy.
To radość z każdej chwili, to delektowanie się pełnią życia…”
Kilka słów o mnie…

Od najmłodszych lat pilnie uczęszczałam do szkoły baletowej. Stojąc na scenie, stremowana, oślepiona blaskiem świateł, czując na sobie spojrzenia publiczności, słysząc bicie swego serca, ze zwykłej dziewczyny przeistaczałam się w dojrzałego, olśniewającego MOTYLA.

Wtedy też zauważyłam, że kobiety często ukrywają swoje piękno wewnętrzne, nie zdając sobie sprawy jak niewiele trzeba, aby je wydobyć.
Już w czasach szkolnych moje koleżanki często przychodziły po radę odnośnie makijażu, uczesania i jak o siebie dbać, aby wyglądać naprawdę dobrze. Widząc na ich twarzach uśmiech i zadowolenie z efektów robionych przeze mnie metamorfoz, utwierdziłam się w przekonaniu, że to co robię ma naprawdę sens. Postanowiłam realizować swoją pasję i dzielić się nią z innymi. Ukończyłam z wyróżnieniem Szkołę Kosmetyczną Barbary Jaroszewskiej, a wieloletnie doświadczenie pomogło mi odnaleźć moją własną drogę.
Zdobywałam je pracując w prestiżowych salonach piękności, w hotelach Sheraton, Marriott i Radisson, a także dla Estee Lauder.

Otworzyłam swój wymarzony salon SPA, bo pragnę, aby każda Kobieta odkryła swoje piękno i aby w tym dynamicznym świecie znalazła czas tylko dla siebie. To moje przesłanie, moja misja.

W salonie SPA 43 każda z Was odpocznie w pięknych wnętrzach, zrelaksuje się, zadba o swoje ciało i odmłodzi je. A to wszystko dzięki wyjątkowym zabiegom i kompleksowości obsługi. Gwarantuję niezapomniane wrażenia!

Przekonaj się sama! Ja zadbam o to, aby Twój wizerunek podkreślał kobiecość, delikatność i zmysłowość.

NASZ ZESPÓŁ

<strong>Jolanta Przepiórka</strong>
Jolanta PrzepiórkaKosmetyczka
Kilka słów o mnie
Jestem dyplomowaną kosmetyczką, z wieloletnim stażem i doświadczeniem, które zdobywałam w renomowanych gabinetach w Warszawie.

Często określam się mianem „kosmetyczki – fachowca”, bo uwielbiam swoją pracę i wykonuję ją z ogromną pasją. Czuję się spełniona zawodowo wówczas, gdy klientka po zabiegu jest w pełni zrelaksowana i widzi efekt wykonanego zabiegu.
W Spa 43 wykonuję zabiegi pielęgnacji manualnej, depilację, zabiegi lecznicze skóry, jak również zabiegi łączone z profesjonalną aparaturą.
Jestem przekonana, bo to sprawdziłam, że połączenie wiedzy, doświadczenia i pasji do wykonywanej pracy dają gwarancję sukcesu.

Prywatnie jestem mamą czteroletniego Kacpra i półrocznego Wiktorka, miłośniczką gier sprawnościowych i właścicielką promiennego uśmiechu, którym obdarowuję wszystkich dokoła.

<strong>Dawid Zapłata</strong>
Dawid ZapłataOsteopata
Kilka słów o mnie
Jestem absolwentem warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego (2004), na której również ukończyłem studia podyplomowe na wydziale rehabilitacji (2006), następnie ukończyłem 5-letnie studia z Osteopatii w Osteopathie Schule Deutschland – Akademia Osteopatii (2012).
Od młodych lat interesowałem się sportem, (trenowałem Judo, Karate, Boks tajski, BJJ), poprzez to, że są to sporty urazowe, z czasem zainteresowałem się różnymi sposobami leczenia.
Moją pasją stało się studiowanie człowieka, stawianie sobie pytań o zachodzące w nim relacje między jednymi strukturami a innymi, jak człowiek funkcjonuje i jak do niego dotrzeć aby wydobyć zdrowie? Jak całość dzieli się na części i jednocześnie łączy je w jedno? Szukając odpowiedzi na te pytania odnalazłem Osteopatie, medycynę manualną, która tłumaczy jak funkcja współgra ze strukturą i tworzy zdrowie i piękno, które określa człowieka.
Poprzez zabiegi osteopatyczne skutecznie pomagam w dolegliwościach bólowych i zaburzeniach funkcjonalnych pojawiających się na tle przeciążeniowym, pourazowym, po operacjach czy wypadkach.
Mam wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji osób, które zdobywałem m.in. w hotelach: Marriott, Hilton, przychodnich: Dantex-Med, Medi-Partner. Z pozytywnym skutkiem prowadzę terapię:

-w zespołach bólowych podczas ciąży: bóle kręgosłupa, bóle głowy, obrzęki kończyn, zespół cieśni nadgarstka, zaparcia, przedłużające się infekcje górnych dróg oddechowych,
-w dolegliwościach poporodowych, rozluźnianiu blizn i zrostów po cesarskim cięciu,
-w przewlekłych bólach miednicznych u kobiet,
-w ostrych i przewlekłych bólach kręgosłupa,
-barków, kolan i innych stawów,
-przy dolegliwościach pokarmowych (refluks, zaparcia),
-po operacjach na narządach jamy brzusznej i klatki piersiowej,
-wspomagająco kiedy są trudności z zajściem w ciąże,
-w stanach pourazowych i powypadkowych (np. whiplash),
-w bólach i przy zawrotach głowy,
-w dysfunkcjach i bólach okolicy stawu skroniowo-żuchwowego,
-kojąco w napięciu psychofizycznym

Serdecznie zapraszam na terapię osteopatyczną.

<strong>Magda Lewandowska</strong>
Magda LewandowskaMasażystka
Kilka słów o mnie
Jestem magistrem fizjoterapii , ukończyłam studia na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w placówkach służby zdrowia oraz w renomowanych ośrodkach SPA & Wellness . Terapeutka FDM (Fasicial Distorsion Model) i instruktor odnowy biologicznej. Specjalizuję się w terapii tkanek miękkich (m.in. masaż tkanek głębokich, terapia punktów spustowych, manipulacja powięzi). Zamiłowanie do pracy sprawia, że nieustannie poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach. Prywatnie instruktor kulturystki i miłośniczka zdrowego stylu życia.